Wyślij wiadomość
Dom

Shenzhen Sino-Media Technology Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

 

Sino-Media to profesjonalny producent zestawów kablowych.Posiadamy zaawansowany sprzęt automatyki, wysokiej jakości surowce, doskonały system kontroli jakości i profesjonalny zespół techniczny.Dostarczamy klientom niewielką liczbę wysoce wyspecjalizowanych komponentów do kabli i wiązek przewodów.Nasz dział konstrukcyjny, produkcja i kontrola jakości zapewniają najwyższą jakość tych unikalnych komponentów.Naszą misją jest ciągłe doskonalenie jakości produktów, reagowanie na wymagania klientów oraz zrozumienie materiałów, z którymi współpracujemy i które polecamy.Firma stale się rozwija, ponieważ zależy nam na zadowoleniu klientów.

 

Chiny Shenzhen Sino-Media Technology Co., Ltd. profil firmy 0

 

Obecnie nasze produkty zyskały jednomyślne uznanie klientów, dzięki szybkim terminom dostaw i korzystnym cenom.Ma ponad 2000 stóp kwadratowych obiektów produkcyjnych i ponad 110 pracowników.2 automatyczne mini linie montażowe kabli koncentrycznych, 5 półautomatycznych linii montażowych kabli, 1 linia montażowa, 3 terminale automatyczne, 12 zacisków ręcznych, 6 zacisków do zdejmowania izolacji i 8-przewodowy sprzęt do testowania.8 maszyn do formowania;itp. Ta zdolność pozwala nam realizować bardzo duże wielkości produkcji i dostarczać produkty do wszystkich klientów na czas.Jednak nie cała nasza produkcja opiera się na dużych zamówieniach.Prosimy o kontakt w sprawie niestandardowego OEM / ODM

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

SINO-TECH to profesjonalny producent zestawów kablowych. Zaangażowany w kabel wyświetlacza LVDS, mikro kabel koncentryczny, mikro kabel koncentryczny, uniwersalny kabel LVDS, zespół kabla LVDS, niestandardowa wiązka przewodów, wiązka przewodów JST, zespół kabla Molex, wiązka przewodów Molex, płaski elastyczny kabel taśmowy, wiązka przewodów samochodowych i przedłużacz USB Kabel. Obejmuje również produkcję wiązek przewodów, montaż, projektowanie dla klienta i usługi o wartości dodanej w zakresie najlepszej trasy dostawy. SINO-TECH znajduje się w Suzhou, zapewniając w pełni zautomatyzowaną i zmechanizowaną produkcję niewielkiej ilości wysoko wyspecjalizowanych komponentów do wiązek kablowych i przewodów dla klientów. Naszą misją jest ciągłe doskonalenie jakości produktów. Produkty są powszechnie rozpoznawane i cieszą się zaufaniem użytkowników oraz mogą sprostać stale zmieniającym się potrzebom gospodarczym i społecznym.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Rodzaj działalności

Producent

marki : SINO-MEDIA

Ilość pracowników : >100

Coroczne wyprzedaże : 2600000-3800000

Rok założenia : 2012

pc Export : 80% - 90%